Academic and Administrative Experience

Academic Titles

  • 2018 - Continues Assistant Professor

    Inonu University, Mühendislik Fakültesi, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

  • 2015 - 2018 Assistant Professor

    Inonu University, Mühendislik Fakültesi, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

  • 2002 - 2014 Lecturer

    Kirklareli University, Technıcal Scıences Vocatıonal School, Department Of Electronıcs And Automatıon

Managerial Experience

  • 2014 - Continues Head of Department

    Inonu University, Mühendislik Fakültesi, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

  • 2015 - 2017 Deputy Head of Department

    Inonu University, Mühendislik Fakültesi, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

  • 2012 - 2012 Head of Department

    Kirklareli University, Mühendislik Fakültesi, Yazılım Mühendisliği Bölümü

Non Academic Experience

  • 2019 - Continues Ar-Ge merkezi Danışmanı

    İNFİNA Yazılım A.Ş.

  • 2018 - Continues Ar-Ge merkezi Yarı Zamanlı Akademisyen

    Çalık Denim Ar-Ge Merkezi

  • 2016 - Continues Genel Müdür

    Malatya Teknopark

  • 2019 - 2020 Akademik Danışmanlık

    Dünya Sanal Mağazacılık (DSM)

  • 2019 - 2020 Akademik Danışmanlık

    BaşarSoft Bilgi Teknolojileri A.Ş.

  • 2018 - 2020 Akademik Danışman

    Şahtaş Tekstil A.Ş.

  • 2017 - 2018 Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği İnönü Üniversitesi Temsilcisi

    İnönü Üniversitesi

  • 2017 - 2018 TÜBİTAK Bilim Genç Dergisi Yayın Kurulu Üyeliği

    TÜBİTAK

  • 2016 - 2018 Akademik Danışman

    Galileo Tıp Teknolojileri A.Ş.

  • 2001 - 2002 İşletme Müdürü

    Hilteks Tekstil Tic. A.Ş.

Courses

  • Undergraduate Double Major Bilimsel Araştırma Teknikleri İle Araştırma ve Yayın Etiği

  • Undergraduate Bilgisayar Mühendisliğindeki Gelişlmeler III

  • Undergraduate Lineer Cebir

  • Undergraduate Yapay Zeka (TS)

  • Undergraduate Yapay Zeka (TS)

  • Undergraduate Nesne Tabanlı Programlama

  • Undergraduate Girişimcilik

  • Undergraduate Lineer Cebir

  • Undergraduate Robotik

  • Undergraduate Minor Özerk Robotlar

  • Undergraduate Veri Yapıları

  • Undergraduate Robotik (TS)

  • Undergraduate Double Major Robotik

  • Undergraduate Nesne Tabanlı Programlama

  • Undergraduate Algoritma ve Programlama I

  • Undergraduate Robotik (TS)

  • Undergraduate Nesne Tabanlı Programlama

  • Undergraduate Minor Özerk Robotlar

  • Undergraduate Veri Yapıları

  • Undergraduate Double Major İleri Sayısal İşaret İşleme

  • Undergraduate Double Major Robotik

  • Undergraduate Algoritma ve Programlama II

  • Undergraduate Double Major Robotik

  • Undergraduate Algoritma ve Programlama I

  • Undergraduate Veri Yapıları

  • Undergraduate Mobil Cihazlar için Uygulama Gelistirme

  • Undergraduate Bilgisayar Mühendisliğine Giriş

  • Undergraduate Algoritma ve Programlama II

  • Undergraduate Robotik (TS)

  • Undergraduate Minor 555 ÖZERK ROBOTLAR

  • Undergraduate 101 Bilgisayar Mühendisliğine Giriş

  • Undergraduate 112 ALGORİTMA VE PROGRAMLAMA 2

  • Undergraduate 412 MOBİL CİHAZLAR İÇİN UYGULAMA GELİŞTİRME

  • Undergraduate 111 Algoritma Ve programlama 1

  • Undergraduate 201 Veri Yapıları

  • Undergraduate 422 ROBOTİK (SEÇMELİ)

  • Undergraduate Double Major 513 ROBOTİK

  • Undergraduate 412 Mobil Cihazlar İçin Uygulama Geliştirme

  • Undergraduate Double Major 513 Robotik

  • Undergraduate 112 Algoritma ve Programlama 2

  • Undergraduate Double Major 503 ileri Makine Öğrenmesi

  • Undergraduate 364 Bilg Mühendisliğindeki Gelişmeler 2(seçmeli)

  • Undergraduate 422 Robotik (seçmeli)