İnönü Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi3000100004
Bitki & Hayvan Bilimi1100102000023
Biyoloji & Biyokimya400100000014
Çevre/Ekoloji50260000013
Çok Disiplinli60022110012
Ekonomi & İşletme0004000105
Farmakoloji & Toksikoloji1700751000093
Fizik1300102000025
İmmunoloji1001000002
Kimya1101191102035
Klinik Tıp200130001016
Malzeme Bilimi90060000015
Matematik1004000005
Mikrobiyoloji3000000104
Moleküler Biyoloji & Genetik1401141010031
Mühendislik3700282100169
Nörobilim & Davranış0000000000
Psikiyatri0001000001
Psikoloji0001000001
Sanat & Beşeri Billimler00015030211
Sosyal Bilimler, Genel403345530155
Tarım Bilimleri3001000004
Temel Bilimler, Genel40090000013
Yerbilimi0002000002
Diğer11293010017
TOPLAM14919260258954470
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
İnönü Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi