İnönü Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi3000000003
Bitki & Hayvan Bilimi110092000022
Biyoloji & Biyokimya40070000011
Çevre/Ekoloji50160000012
Çok Disiplinli70012010011
Ekonomi & İşletme0003000104
Farmakoloji & Toksikoloji1700751000093
Fizik1200102000024
İmmunoloji1001000002
Kimya901181102032
Klinik Tıp200120001015
Malzeme Bilimi90050000014
Matematik1004000005
Mikrobiyoloji3000000104
Moleküler Biyoloji & Genetik1401141010031
Mühendislik2700262100157
Nörobilim & Davranış0000000000
Psikiyatri0001000001
Psikoloji0001000001
Sanat & Beşeri Billimler0001401017
Sosyal Bilimler, Genel403214500138
Tarım Bilimleri3001000004
Temel Bilimler, Genel40080010013
Yerbilimi0002000002
Diğer11293010017
TOPLAM13718235227553423
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
İnönü Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi