İnönü Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi6221113100116
Bitki & Hayvan Bilimi80520125000194
Biyoloji & Biyokimya13743675700250
Çevre/Ekoloji836128600178
Çok Disiplinli4723355100129
Ekonomi & İşletme01076167400203
Farmakoloji & Toksikoloji174356520400424
Fizik32213005500390
İmmunoloji940020015
Kimya9523532309001301
Klinik Tıp1045347310173001578
Malzeme Bilimi13817004300198
Matematik218202502300448
Mikrobiyoloji2382306200269
Moleküler Biyoloji & Genetik8525037300186
Mühendislik61313712601001354
Nörobilim & Davranış40000004
Psikiyatri1180030022
Psikoloji41907130043
Sanat & Beşeri Billimler7592288600182
Sosyal Bilimler, Genel8811831551506371502228
Tarım Bilimleri19614002200232
Temel Bilimler, Genel35240139000486
Yerbilimi750090021
Diğer2522545612500642
TOPLAM51242672218245281915011093
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
İnönü Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi