İnönü Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi6220113000114
Bitki & Hayvan Bilimi82510124500190
Biyoloji & Biyokimya13038575100231
Çevre/Ekoloji595126000127
Çok Disiplinli4523354700123
Ekonomi & İşletme0976123500150
Farmakoloji & Toksikoloji174323517600390
Fizik31713005500385
İmmunoloji940020015
Kimya8713232288001196
Klinik Tıp86933006123001328
Malzeme Bilimi1368004100185
Matematik206200502000431
Mikrobiyoloji2282106000255
Moleküler Biyoloji & Genetik7721036400165
Mühendislik57212712514001216
Nörobilim & Davranış40000004
Psikiyatri1070030020
Psikoloji41907130043
Sanat & Beşeri Billimler7582287400169
Sosyal Bilimler, Genel8511211471315591502058
Tarım Bilimleri19614002100231
Temel Bilimler, Genel33637138700464
Yerbilimi750090021
Diğer2442545611600625
TOPLAM47302537203218243315010136
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
İnönü Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi