İnönü Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi6220102600109
Bitki & Hayvan Bilimi79490124100181
Biyoloji & Biyokimya13137574900229
Çevre/Ekoloji525126000120
Çok Disiplinli4723354500123
Ekonomi & İşletme0916122500134
Farmakoloji & Toksikoloji174321517200384
Fizik31112005500378
İmmunoloji740020013
Kimya8793732266001187
Klinik Tıp85132306109001289
Malzeme Bilimi1358003700180
Matematik203197501900424
Mikrobiyoloji2251906000250
Moleküler Biyoloji & Genetik5617034700123
Mühendislik56712412493001187
Nörobilim & Davranış30000003
Psikiyatri1070030020
Psikoloji31807130041
Sanat & Beşeri Billimler7562286700160
Sosyal Bilimler, Genel8410771321174851401909
Tarım Bilimleri19614002100231
Temel Bilimler, Genel31333138400434
Yerbilimi750090021
Diğer2432495611100614
TOPLAM4645245718620322391409744
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
İnönü Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi