İnönü Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi6220112600110
Bitki & Hayvan Bilimi79490124200182
Biyoloji & Biyokimya13137575000230
Çevre/Ekoloji555126000123
Çok Disiplinli4823354500124
Ekonomi & İşletme0936123200143
Farmakoloji & Toksikoloji174321517600388
Fizik31212005500379
İmmunoloji740020013
Kimya8843732267001193
Klinik Tıp85732406114001301
Malzeme Bilimi1368004000184
Matematik206200502000431
Mikrobiyoloji2272106000254
Moleküler Biyoloji & Genetik5617034700123
Mühendislik57012612504001203
Nörobilim & Davranış40000004
Psikiyatri1070030020
Psikoloji31807130041
Sanat & Beşeri Billimler7562286800161
Sosyal Bilimler, Genel8611001411205371501999
Tarım Bilimleri19614002100231
Temel Bilimler, Genel31333138700437
Yerbilimi750090021
Diğer2442515611300619
TOPLAM4674249219520723311509914
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
İnönü Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi