İnönü Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi6021113000113
Bitki & Hayvan Bilimi80520124900193
Biyoloji & Biyokimya13041675300237
Çevre/Ekoloji826128600177
Çok Disiplinli4823355100130
Ekonomi & İşletme01046167400200
Farmakoloji & Toksikoloji174336519800416
Fizik32213005500390
İmmunoloji940020015
Kimya9493532306001295
Klinik Tıp1023346310170001552
Malzeme Bilimi13714004200193
Matematik211209502200447
Mikrobiyoloji2372306200268
Moleküler Biyoloji & Genetik8223037000178
Mühendislik60913512588001335
Nörobilim & Davranış40000004
Psikiyatri1180030022
Psikoloji41907130043
Sanat & Beşeri Billimler7592288500181
Sosyal Bilimler, Genel8711571541486111502172
Tarım Bilimleri19614002200232
Temel Bilimler, Genel35240138900485
Yerbilimi750090021
Diğer2522545612200639
TOPLAM50732638217243275215010938
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
İnönü Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi