İnönü Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi6221113100116
Bitki & Hayvan Bilimi80520125000194
Biyoloji & Biyokimya13743675700250
Çevre/Ekoloji836128600178
Çok Disiplinli4723355200130
Ekonomi & İşletme01096167300204
Farmakoloji & Toksikoloji174356520400424
Fizik33014005500399
İmmunoloji940020015
Kimya9553532309001304
Klinik Tıp1079354310183001629
Malzeme Bilimi13917004300199
Matematik218202502300448
Mikrobiyoloji2402406300273
Moleküler Biyoloji & Genetik8725037400189
Mühendislik61713812618001376
Nörobilim & Davranış40000004
Psikiyatri1180030022
Psikoloji41907130043
Sanat & Beşeri Billimler7592288700183
Sosyal Bilimler, Genel8811901551496451502242
Tarım Bilimleri19614002200232
Temel Bilimler, Genel35244139400494
Yerbilimi750090021
Diğer2522555914600667
TOPLAM51782696218247288215011236
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
İnönü Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi