İnönü Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi6020113000112
Bitki & Hayvan Bilimi82520124500191
Biyoloji & Biyokimya13038675200233
Çevre/Ekoloji826127200163
Çok Disiplinli4523354700123
Ekonomi & İşletme01006155200173
Farmakoloji & Toksikoloji174325519300409
Fizik31713005500385
İmmunoloji940020015
Kimya8983232291001226
Klinik Tıp87433108131001344
Malzeme Bilimi13612004100189
Matematik208201502000434
Mikrobiyoloji2342306200265
Moleküler Biyoloji & Genetik7823036800172
Mühendislik60213412563001302
Nörobilim & Davranış40000004
Psikiyatri1070030020
Psikoloji41907130043
Sanat & Beşeri Billimler7582288400179
Sosyal Bilimler, Genel8711311501355721502090
Tarım Bilimleri19614002100231
Temel Bilimler, Genel34137138700469
Yerbilimi750090021
Diğer2502545611800633
TOPLAM48352569209227257115010426
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
İnönü Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi